İstanbul'da Gezilecek Turistik Yerler

Turistik Ve Tarihi Yerin Gözdesi İstanbul

Tarihin İncisi İstanbul

İstanbul'un tarihi yapısı ve mimarisi turistlerin dikkatini çekiyor. İstanbul'un Osmanlı dönemlerinden kalma yapıları, tarihi yerleri barındırması turistlerin İstanbul'u görmeleri için yeterli. İstanbul gezilecek yerler konusunda dünyanın en zengin şehirlerinden bir tanesi.

İstanbul'un görülmeye değer güzellikleri, derin tarihini ve kültürel zenginliğinin izlerini arayanlar için İstanbul’un semtleri birbirinden değerli hazineleri barındırıyor. Her metresinde tarihin farklı bir dönemine ışık tutan Tarihi Yarımada ve merkezindeki Sultanahmet, günümüze miras kalan ve en muazzam olan Kız Kulesi’ne ev sahipliği yapan Üsküdar bu semtlerin başında geliyor.

Zengin tarihi sayesinde İstanbul’da her kategoriye yönelik gezilecek mekanı rahatça bulabilirsiniz. Bu tarihi kenti semt semt gezmek isterseniz size HC LIMOUSINE ortaklık edecektir. Tarihi yerleri gezerken sizlere rahat ve konforlu araçlar ile eşlik edecek olan HC LIMOUSINE uzman şoförleriyle keyifli izlenimler yaşayacaksınız.

İstanbul'da gezilebilecek tarihi yerler; "Sultanahmet Camii, Dolmabahçe Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Kapalıçarşı, İstanbul Arkeoloji Müzesi". Bunlar, tarihi kentte gezilebilecek mekanlardan sadece bazıları.

Şık mekanları ve Tarih Kokan Yerleri; "Karaköy, Nişantaşı, Etiler, Arnavutköy, Taksim, Nişantaşı, Çengelköy" gezilmeye değer tarih kokan şık yerler olarak bilinirler.


SOSYAL AĞLARDA BİZİ TAKİP EDİN


SİZİ & MİSAFİRLERİNİZİ

Güvenli, Konforlu, Kaliteli & Lüks bir Seyahat Bekliyor